Dokument: No title
Opis:

Poštovani roditelji i dragi učenici,

stigli smo do kraja još jednog polugodišta i kalendarske godine. Veseli me što smo ovo polugodište, za razliku od prošle godine, većinu vremena svi proveli na nastavi u zgradi škole, a ne na on- line nastavi.

Zimski praznici učenika počinju 24.12.2021. godine i traju do 7.1.2022. godine, te u ponedjeljak, 10.1.2022. godine kreću na nastavu.

U privitku šaljem Raspored vožnje školskog autobusa za 2. polugodište te čestitku koju smo pripremili u nemogućnosti organiziranja priredbe i većih okupljanja.

Zahvaljujem se svim roditeljima na suradnji i ukazanom povjerenju, te djeci na strpljenju i snalažljivosti u ovim teškim vremenima kada nam svaki dan donosi nove izazove i promjene.

U ime svih djelatnika naše Škole upućujem vam želje za obiljem radosti i zdravlja u Novoj 2022. godini.

SRETNO SVIMA!

Jezik: Hrvatski
Autor(i): Silvija Jeromela Obrovac
Vrijeme stvaranja dokumenta: 30. 12. 2021.
Zadnja verzija: 1
Povijest verzija