Javni poziv za ponude -izvanučionična nastava

ISTARSKA ŽUPANIJA

OSNOVNA ŠKOLA  SVETVINČENAT

Svetvinčenat 98

52342 Svetvinčenat

OIB  : 92363347984

E-mail : ured@os-svetvincenat.skole.hr

Telefon:052/560-001.

Mob. 099/2643001.

Osnovna škola Svetvinčenat objavljuje

za organizaciju višednevne izvanučioničke nastave za učenike 8.  razreda

I.

Na temelju Godišnjeg plana i programa odgojno obrazovnog rada škole za školsku 2023/2024. godinu, Školskog kurikuluma za školsku 2023/2024. godinu te čl. 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole (NN br. 67/14, 81/15 i 53/21) OŠ Svetvinčenat upućuje javni poziv za organizaciju višednevne  izvanučioničke nastave za učenike 8. razreda OŠ Svetvinčenat, OŠ Marčana, OŠ Jure Filipovića Barban, OŠ Juršići, OŠ Vladimira Nazora- Krnica i OŠ Divšići.

II.

Pozivaju se turističke agencije i prijevoznici koji za takve usluge ispunjavaju uvjete određene propisima koji uređuju promet i pružanje usluga u turizmu ili posebnim propisima, da dostave svoje ponude prema uvjetima propisanim čl. 13. Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno-obrazovnih aktivnosti izvan škole.

III.

Javni poziv objavljen je na mrežnim stranicama škole na priloženim obrascima i traje do 1.12.2023. godine.

IV.

Ponuditelj je obavezan dostaviti ponudu do roka naznačenog u obrascu u zatvorenoj omotnici s naznakom "Javni poziv - ne otvaraj" i brojem ponude na adresu: OŠ Svetvinčenat, Svetvinčenat 98, 52342 Svetvinčenat ili neposredno u tajništvo škole.

V.

Sva pitanja vezana uz ovaj Poziv mogu se postaviti elektroničkim putem (ured@os-svetvincenat.skole.hr ) ili na broj telefona: 052/560-001.

VI.

Ponude će razmatrati zajedničko Povjerenstvo škola čiji učenici sudjeluju u izvanučioničkoj nastavi.

VII.

Rezultati odabira ponude objavljuju se na internetskim stranicama školske ustanove.

Ravnateljica:

Silvija Jeromela Obrovac, prof.

Svetvinčenat, 15.11.2023.

KLASA : 602-01/23-13/1

URBROJ :2168-7-01/1-23-1

Javni poziv za ponude - ekskurzija osmih razreda

Temeljem Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilnika o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovanih aktivnosti izvan škole Osnovna škola Marčana, Marčana 166, 21.01.2022. objavljuje

JAVNI POZIV

za dostavu ponuda za organizaciju školske ekskurzije učenika 8. razreda OŠ Marčana, OŠ Vladimira Nazora Krnica, OŠ Divšići, OŠ Svetvičenat

Ponude dostaviti do 04.02.2022. do 12.00 sati na adresu: OŠ Marčana, Marčana 166, 52206 Marčana u zatvorenoj omotnici s naznakom: „Javni poziv – ne otvaraj“ i brojem ponude.

Zajednička ekskurzija osmih  razreda OŠ Svetvinčenat, OŠ Divšići, OŠ Marčana, OŠ Vladimira Nazora Krnica.

prilogu se nalazi obrazac poziva.

ODLUKA o poništenju javnog poziva

Poništava se javni poziv za izvođenje školske ekskurzije za učenike 8. razreda OŠ Marčana, OŠ Svetvinčenat, OŠ Vladimira Nazora Krnica i OŠ Divšići broj poziva 1/2022 zbog proceduralne pogreške.

Novi javni poziv biti će objavljen na web stranici škole.

Odluka se nalazi u privitku.

Javni poziv za ponude - ekskurzija osmih razreda

Temeljem Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi te Pravilniku o izvođenju izleta, ekskurzija i drugih odgojno - obrazovanih aktivnosti izvan škole Osnovna škola Svetvinčenat 12.01.2022. objavljuje

JAVNI POZIV

za dostavu ponuda za organizaciju ekskurzije učenika 8. razreda.

Ponude dostaviti do 25.01.2022. do 15:00 sati na adresu: Osnovna škola Marčana, Marčana 166, 52206 Marčana u  zatvorenoj omotnici s naznakom: „Javni poziv – ne otvaraj.“

Javno otvaranje ponuda bit će 31.01. 2022. u 17:00 sati u prostorijama Osnovne škole Marčana.

Napomena:

Zajednička ekskurzija osmih  razreda OŠ Svetvinčenat, OŠ Divšići, OŠ Marčana, OŠ Vladimira Nazora Krnica.

U prilogu se nalazi obrazac poziva.

Prijedlog za izbor predstavnika radnika u SO.pdf
Poziv za skup radnika.pdf